ASEMB-50.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-50.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 11,825
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-50.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-50.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM