ASEMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-48.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,834
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASEMB-48.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASEMB-48.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-48.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED