ASEMB-30.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-30.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,618
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-30.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-30.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-30.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-30.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM