ASEMB-26.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-26.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASEMB-26.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-26.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-26.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-26.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK