ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-20.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,498
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-20.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE