ASEMB-20.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-20.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 8,279
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-20.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-20.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-20.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH