ASEMB-11.0592MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-11.0592MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,891
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-11.0592MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-11.0592MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-11.0592MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-11.0592MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM