ASEMB-100.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-100.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,263
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEMB-100.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-100.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASEMB-100.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-100.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"