ASEM1-33.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM1-33.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM1-33.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-33.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-33.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM1-33.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"