ASEM1-24.576MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEM1-24.576MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 7,853
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASEM1-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASEM1-24.576MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEM1-24.576MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE