ASE2-50.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 8,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE2-50.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-50.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-50.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE2-50.000MHZ-ET is described as OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"