ASE2-33.333MHZ-ET ABRACON
  • Available: 4,747
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE2-33.333MHZ-ET ABRACON
    ASE2-33.333MHZ-ET ABRACON
    ASE2-33.333MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE2-33.333MHZ-ET is described as OSC XO 33.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F