ASE2-24.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 3,924
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE2-24.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-24.000MHZ-ET ABRACON
    ASE2-24.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE2-24.000MHZ-ET is described as OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"