ASE-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
  • Available: 22,017
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-7.3728MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-7.3728MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-7.3728MHZ-LC-T is described as OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH