ASE-50.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Available: 33,402
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-50.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-50.000MHZ-LC-T is described as OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM