ASE-32.000MHZ-ET ABRACON
  • Available: 22,351
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-32.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-32.000MHZ-ET ABRACON
    ASE-32.000MHZ-ET is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-32.000MHZ-ET is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X