ASE-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
  • Available: 6,914
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASE-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-29.4912MHZ-LC-T ABRACON
    ASE-29.4912MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASE-29.4912MHZ-LC-T is described as OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"