ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPLV-212.500MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 212.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS