ASDMPLP-125.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPLP-125.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 8,714
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMPLP-125.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPLP-125.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPLP-125.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK