ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-76.800MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE