ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-48.000MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-48.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDMPC-48.000MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-48.000MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH