ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMPC-26.000MHZ-LR-T3 is described as OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V