ASDMB-50.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-50.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,051
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-50.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-50.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE