ASDMB-50.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-50.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-50.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-50.000MHZ-EC-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM