ASDMB-50.000MHZ-40-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-50.000MHZ-40-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-50.000MHZ-40-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-40-T ABRACON
    ASDMB-50.000MHZ-40-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-50.000MHZ-40-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB