ASDMB-33.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-33.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,382
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-33.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-33.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-33.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-33.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE