ASDMB-3.6864MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-3.6864MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,891
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-3.6864MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-3.6864MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-3.6864MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-3.6864MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 3.6864MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM