ASDMB-27.000MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-27.000MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,835
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-27.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-27.000MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F