ASDMB-27.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-27.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,939
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-27.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-27.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM