ASDMB-27.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-27.000MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 4,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASDMB-27.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-27.000MHZ-EC-T is described as OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    View
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA