ASDMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-24.576MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 13,768
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-24.576MHZ-LC-T ABRACON
    ASDMB-24.576MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-24.576MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE