ASDMB-18.432MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-18.432MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,976
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-18.432MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-18.432MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-18.432MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-18.432MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"