ASDMB-16.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-16.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 1,949
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-16.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-16.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-16.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-16.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM