ASDMB-150.000MHZ-LY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-150.000MHZ-LY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3,526
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-150.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-150.000MHZ-LY-T ABRACON
    ASDMB-150.000MHZ-LY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-150.000MHZ-LY-T is described as OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM