ASDMB-133.333MHZ-XY-T ABRACON
  • Part Number: ASDMB-133.333MHZ-XY-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,513
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDMB-133.333MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-133.333MHZ-XY-T ABRACON
    ASDMB-133.333MHZ-XY-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDMB-133.333MHZ-XY-T is described as OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V