ASDM4-27.000MHZ-LR-T ABRACON
  • Part Number: ASDM4-27.000MHZ-LR-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 532
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM4-27.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDM4-27.000MHZ-LR-T ABRACON
    ASDM4-27.000MHZ-LR-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM4-27.000MHZ-LR-T is described as OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH