ASDM1-80.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-80.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,658
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-80.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-80.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-80.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-80.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE