ASDM1-50.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-50.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 14,912
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-50.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-50.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-50.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE