ASDM1-33.333MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-33.333MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 858
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-33.333MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-33.333MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM