ASDM1-25.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-25.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 5,571
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-25.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-25.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-25.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-25.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)