ASDM1-11.0592MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-11.0592MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 8,259
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-11.0592MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-11.0592MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-11.0592MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-11.0592MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 11.0592MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH