ASDM1-10.000MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASDM1-10.000MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 10,295
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASDM1-10.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-10.000MHZ-LC-T ABRACON
    ASDM1-10.000MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDM1-10.000MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A