ASDK2-32.768KHZ-LR-T3 ABRACON
  • Part Number: ASDK2-32.768KHZ-LR-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 32.768KHZ 1.8V CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASDK2-32.768KHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDK2-32.768KHZ-LR-T3 ABRACON
    ASDK2-32.768KHZ-LR-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASDK2-32.768KHZ-LR-T3 is described as OSC XO 32.768KHZ 1.8V CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V