ASD3-29.4912MHZ-EC-T ABRACON
  • Part Number: ASD3-29.4912MHZ-EC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 729
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASD3-29.4912MHZ-EC-T ABRACON
    ASD3-29.4912MHZ-EC-T ABRACON
    ASD3-29.4912MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD3-29.4912MHZ-EC-T is described as OSC XO 29.4912MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM