ASD3-27.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Available: 12,248
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASD3-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD3-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD3-27.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD3-27.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE