ASD1-33.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Available: 8,277
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASD1-33.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-33.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-33.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD1-33.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE