ASD1-3.6864MHZ-EC-T ABRACON
  • Available: 43,559
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASD1-3.6864MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-3.6864MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-3.6864MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD1-3.6864MHZ-EC-T is described as OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG