ASD1-27.000MHZ-EC-T ABRACON
  • Available: 10,443
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASD1-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-27.000MHZ-EC-T ABRACON
    ASD1-27.000MHZ-EC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD1-27.000MHZ-EC-T is described as OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE