ASD-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
  • More about ASD-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
    ASD-1.8432MHZ-LC-T ABRACON
    ASD-1.8432MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASD-1.8432MHZ-LC-T is described as OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP