ASCO2-20.000MHZ-EK-T3 ABRACON
  • Part Number: ASCO2-20.000MHZ-EK-T3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASCO2-20.000MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-20.000MHZ-EK-T3 ABRACON
    ASCO2-20.000MHZ-EK-T3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASCO2-20.000MHZ-EK-T3 is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS